Hemen Arayın Randevu Alın : 0530 031 62 55

İnsan bedeni üzerinde ritmik hareketlerle terapi şeklinde uygulamalar masaj olarak adlandırılır. Alanında eğitim almış masörler tarafından uygulanan sistem, ayaklardan başlayarak enseye kadar bütün vücudu kapsar.

Masaj türleri farklılıklar gösterir. En sık tercih edilen masajlar arasında; Klasik Masaj, Aroma Terapi Masajı, Shiatsu Masajı, Medikal Masaj, Spor Masajı, Refleksoloji, Thai Masajı Kese ve Köpük Masajı.

Her seans ortalama olarak 45-60 dakika sürer. 30 dakikadan başlayıp 120 dakikaya kadar uzayan uygulamalar mevcuttur.

Masaj uygulamasında etkili bir sonuç elde etmek için devamlılık gerekir. Hizmet alan kişinin kendini fiziksel ve mental anlamda geliştirmesine imkan veren seanslar, kısa sürede etkisini gösterir. Masajda süreklilik beklenen etkinin daha kolay alınmasını sağlar.

Uzakdoğu kültüründen gelen SPA, bedenin daha sağlıklı bir hale gelmesine katkı sunar. Çeşitli yardımcı ve rahatlatıcı malzemelerle desteklenen uygulama, sağlık sorunlarının giderilmesinde tedaviye yardımcı olur.

Özel bir terapi şekli olan SPA, herkes için uygundur. Uzman ellerde şekillenen ve şifa bulan bir çeşit terapi olan SPA, emek ve kuvvet esasına dayanır. Doğru ellerde şekillenen bir terapi, kişiye sağlık, huzur, mutluluk ve pozitif enerji katar.

Bir Türk geleneği olan hamam kültürü, kese ve köpük ikilisiyle dikkat çeker. Tüm dünyada da bilinen ve uygulanan yöntemle, cilt temizlenirken vücutta biriken toksinler de atılmış olur.

Hamam uygulaması önemli bir Türk geleneği olup yüzyıllardan beri devam etmektedir. Kese köpük ve tellak eşliğinde gerçekleştirilen hamam hizmeti kişiye ferahlık katar. Cildin temizlenmesini sağlar.

Sauna diğer adıyla buhar odası ya da banyosu kişiye buhar ve sıcaklık aracılığıyla gevşemesini rahatlamasını sağlar. Cildini temizler. Kişiyi gençleştirir.

Gelirken hiç bir eşya getirmenize gerek yoktur. Kişilere özel soyunma oda ve dolaplarımızda; Tek kullanımlık terlik, şort, bornoz, havlu, peştamal, şampuan, sabun şirketimiz tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.